БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

ВСТУПНИЙ ІНСТРУКТАЖ З БЖ 
ІНСТРУКТАЖ з БЖ на уроках біології

БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ

 

28 квітня - ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ В УКРАЇНІ

БЕЗПЕЧНІ ЛІТНІ КАНІКУЛИ

   

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

 

ТИЖДЕНЬ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ!

 Правила поведінки дітей під час осінніх канікул. Пам'ятка!
  Тиждень знань з безпеки життєдіяльності (11.10 - 15.10.2021р.)
Правила поведінки дітей під час травневих свят. Пам'ятка!

 
28 квітня в Україні відзначається День охорони праці (згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року)

 . 

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства і, головне, влади - до проблеми безпеки людини на робочому місці, відзначають Всесвітній День охорони праці. Учні 5 класу Катеринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ознайомилися з поняттям «охорона праці», з нормативно-правовими документами, спрямованими на захист життя, здоров’я та працездатності людини під час роботи. Пригадали, які існують професії та яких заходів безпеки треба дотримуватися в різних галузях професійної діяльності.

  
       
У рамках Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці з учнями 5 класу Катеринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведений інформаційний урок «Переваги і недоліки АЕС (атомної енергетики)". Діти переглянули науково-пізнавальний фільм «Як працює АЕС», опрацювали інформацію: переваги і недоліки атомної енергетики, вплив радіаційного забруднення на навколишнє середовище. Працюючи в команді, виготовили стіннівки, зробивши висновки. На сьогоднішній день, питання атомної енергетики стоїть досить гостро. Значна частина країн світу планують відмовитися від використання ядерної енергетики через її небезпечність. Проте атомна енергетика має багато переваг, зокрема низька собівартість електроенергії. Крім того Україна залежна від електроенергії, яку виробляють АЕС і швидка відмова від атомної енергетики призведе до економічного занепаду.БЕЗПЕЧНІ ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ. Інструктаж з БЖ

#ПротидіяCOVID19 #URCS #COVID19 #ЧервонийХрест

         Танцюй завзято, щоб вірус прогнати! 

 

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ 👉 ТИСНИ ФЕЙКИ І ФАКТИ ПРО КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

  

 
    

Немає коментарів:

Дописати коментар